Looduskaunil Tahkuna poolsaarel on müügis palkmajad ning kommunikatsioonidega krundid, Puhkepesa arenduskülas – imelise nimega tänavatel– Merineitsi teel ja Viktoria teel. Puhkepesa on rajatud Tahkuna külla, Kõrgessaare vallas (Kärdlast 16 km ehk ca 15 minutit autosõitu) Tahkuna poolsaare tipus.

Kuidas siia sõita?

Tahkuna on Hiiumaa põhjapoolseim poolsaar, mille kaunid rannad ja männimetsad, – Sinu teine kodu Pukepesa arenduskülas on väärt teekonda läbi armasa ja lahke Hiiumaa.

Heltermaa sadamast saare keskossa sõites, -mööda Heltermaa-Kärdla-Luidja mnt, sõida 25 km otse läbi saare -sihiks saare pealinna Kärdla.

Teekond Tahkuna poolsaarele kulgeb otse läbi hubase ja väärika Kärdla linna, kuni Malvaste küla teeristi ja -bussipeatuseni – 8,5 km. Malvaste teeristist keera paremale, Tahkuna majaka teele – Meelste suunas, -sõita on veel viimane 6,6 km.

Tahkuna küla piiril suunab Puhkekülla teeristil tänavasilt Merineitsi tee ja Puhkeküla tervitav reklaamplakat, sellest teeristist veel 600m ja jõuadki oma teise kodu väravasse.

asukoha kaart